עלינו image
"ארבעה צמחים חיוניים לשלומו ולבריאותו של האדם:
החיטה, הגפן, הזית והאלוורה.
החיטה מזינה אותו, הגפן מרוממת את רוחו,
הזית נותן לו הרמוניה והאלוורה מרפאת אותו."
כריסטופר קולומבוס


מזה כ- 20 שנה אנחנו משווקים את מוצרי חברת FOREVER
חברת FOREVER היא היצרן הגדול ביותר בעולם של מוצרים המבוססים על ג'ל אלוורה טהור עם שליטה של כ- 90% מהשוק העולמי! אנחנו משווקים מוצרי אלוורה פעילה
ומיוצבת מצמחים אותם אנחנו מגדלים ומעבדים בעצמנו. כך מובטחת איכות המוצרים והמשכיות האספקה ללקוחות הנאמנים שלנו. בנוסף מייצרת FOREVER שורה של מוצרי כוורת אורגניםהמופקים מעשרות אלפי כוורות שבבעלותה. פוראוור היא יצרנית מוצרי הכוורת הגדולה ביותר בעולם.
אנחנו משווקים בישראל עשרות מוצרים המבוססים על אלוורה מיוצבת ופעילה: משקאות אלוורה, תכשירים לבריאות וטיפוח העור ומוצרי קוסמטיקה. בנוסף יש לנו שורת תוספי מזון יחודיים. תוספי המזון שלנו קיבלו תעודת כשרות. כל המוצרים לא נוסו על חיות, אינם מכילים חומרים שעברו מניפולציה גנטית ועברו בדיקות קפדניות כדי לקבל את תו האיכות של המועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלוורה.

ללקוחות מועדפים אנחנו מציעים אפשרות רכישה של המוצרים במחיר מוזל.
אם ברצונך בפרטים נוספים
צור קשר ונשמח לעזור לך.

האתר מנוהל בידי FOREVER BUSINESS OWNERS
-----------------------------------------------

האלוורה, השימושים בו ותהליך הייצור של ג'ל אלוורה פעיל ומיוצב
האלוורה הוא צמח ממשפחת השושנים הידוע בתכונותיו המיוחדות כבר אלפי שנים. מאחורי ההופעה הצנועה שלו מסתתרות תכונות מרפא מגוונות ביותר וכוחות המפתיעים גם את מי שצבר נסיון עם צמחי מרפא אחרים. השימוש באלוורה אינו רק חיצוני כי אם גם פנימי. הג'ל שמופק מתוך החלק הפנימי של העלים עשיר בחומרים רבים כמו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אינזימים וחומרים התומכים במערכת העיכול.

עד היום התגלו באנליזה של האלוורה מאות חומרים ובתוכם כל האלמנטים הנחוצים לאדם. הממצא שמפליא אולי יותר מכל את החוקרים הוא היחס בין כמויות המרכיבים בתוך הג'ל. הוכח שהוא ממש "תפור" אופטימלית לצרכי גוף האדם. תכונה זו מסבירה לפחות חלקית את הפעולה של ג'ל האלוורה בגוף. רבות דווח על כך שמי ששותה אלוורה מקבל אנרגיה רבה, מערכת העיכול מתעוררת מחדש לחיים ופועלת באופן מאוזן, ומה שחשוב לאנשים רבים: שוב אין הרעב לפינוקים משמינים והצמא למשקאות לא בריאים למיניהם מציק כל כך.

האלוורה ידוע כמשקם וממריץ של מערכת החיסון. בניסויים הוכח גם שהג'ל מאיץ את תהליך התחדשות התאים ברקמות פגועות עד פי שמונה מהמהירות הרגילה. לכן מדווחים חולי אולקוס על הקלה גדולה עקב שתיית אלוורה. בניסויים שנערכו במאות חולי סוכרת בתילאנד נוכחו החוקרים לדעת שחולים ששתו מהג'ל נזקקו לכמויות אינזולין קטנות והולכות עד כדי 70% פחות מהתקופה שקדמה לכך. גם על השפעת האלוורה בטיפול במחלות רבות אחרות החל מאלרגיות ועד לסרטן לסוגיו, לאיידס ולטרשת נפוצה נערכו מחקרים רבים. בכל המיקרים ניצפה שיפור מפתיע בהקיפו ובמהירותו בהשוואה להשפעה העדינה יחסית של צמחי מרפא אחרים.

בכל הקשור בטיפול בעור האלוורה מחולל פלאות. אחת מהסיבות לעניין הרב שהצמח עורר בארה"ב החל משנות ה- 40 של המאה הקודמת היתה ההצלחה שנחלו רופאים יפנים בהירושימה שהתמודדו עם תוצאות הקרינה האטומית בעזרת האלוורה - חיצונית ופנימית. היום ידוע האלוורה כמשכך כאבים ומרפא פציעות למיניהן, מעיכות, עקיצות וגרויי עור. גם במקרים של אקזמה ומחלות פטריתיות משמש האלוורה כמרפא רב עוצמה. השימוש לטיפוח העור והשיער והגנה מפני יובש, קור וחום הוא נושא שנלמד ויושם במגוון גדול של תכשירים קוסמטיים. כך גם הוכח שמשחת שיזוף על בסיס אלוורה נותנת לעור הגנה אפקטיבית ביותר. אפילו משחת שיניים על בסיס הג'ל משיגה תוצאות מרשימות שכן האלו משקם את החניכיים ומונע התפתחות דלקות בחלל הפה.

הבעיה: ייצוב ג'ל האלוורה
במשך 130 השנים האחרונות עסקו אין ספור רופאים, כימאים ורוקחים בחקר האלוורה. המטרה העיקרית היתה - מעבר לחקר תכונותיו של הצמח המופלא - פיתוח שיטה לשמר את תכונות הג'ל של העלה לאחר החשפותו לאוויר. מאמצים רבים נעשו למצא נוסחה כזו אך לשווא. שכן הוספת כימיקלים או חימום מופרז שוללים מהג'ל חלק גדול מתכונות המרפא שלו. וכשמוסיפים חומרים טיבעיים נוגדי חימצון כמו ויטמין סי אין התוצאה מספקת. רק בתחילת שנות הששים עלה בידי קבוצת חוקרים לאחר שנים ארוכות של ניסויים לפתח נוסחה סודית לייצוב הג'ל. הנוסחה שחלקים ממנה נרשמו בשורת פטנטים ובחלקה נשארה סודית משתמשת רק בחומרים טבעיים וחושפת את הג'ל לריתמוס של חימום וקרור קלים במשך שעות ארוכות. בסופו של התהליך מתקבל ג'ל אלוורה מיוצב בעל תכונות זהות ב- 100% לג'ל הטבעי ועם חיי מדף ארוכים. הנוסחה מורכבת ויקרה במיוחד ליישום.

במהלך השנים צצו אין ספור חיקויים למוצרים שפיתחה FOREVER , החברה שרכשה את נוסחת ייצוב האלוורה, אבל רובן המוחלט של החברות המשווקות לשוק בינלאומי - מספרן נאמד כבר באלפים - לא מסוגל להגיש ללקוח מוצר המתקרב באיכותו לזו של הג'ל הטיבעי. אין זה מפליא לכן, שפוראוור שולטת לבדה ברוב רובו של שוק מוצרי האלוורה האיכותי העולמי. FOREVER היתה גם הראשונה שזכתה בתו האיכות של המועצה המדעית לחקר האלוורה (INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL)