קלין 9 - Clean9

תוכנית 9 CLEAN יכולה לעזור לכם להתחיל במסע לעיצוב גרסה רזה ובריאה יותר של הגוף. תוכנית ניקוי פנימי יעילה וקלה למעקב זו תעניק לכם כלים להם אתם זקוקים כדי להתחיל לשנות את גופכם כבר היום

מארז 9 CLEAN כולל:

- משקאות אלוורה לבחירה -  2 בקבוקים של ליטר

- גרסיניה פלוס 70 כמוסות 

- בי פולן - 100 טבליות

- עשב דגנים - 80 טבליות

מארזים עם:
משקה ג'ל אלוורה - 590 ₪

משקה ג'ל אלוורה וחמוציות - 590 ₪

משקה אלוורה ואפרסקים - 610 ₪

חוברת הדרכה
סרט מדידה
שייקר

אפשר לרכוש במחיר לקוח מועדף לאחר הרשמה בחנות. 

להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך- עם הגרסה החדשה של C9.

התוכנית החדשה כוללת תפריט עדכני שנבנה על ידי צוות מומחי תזונה בעולם ובישראל, שמתאים להעדפות התזונה השונות ומספק את מנות החלבון המומלצות.

תוכנית Clean 9 לא רק תמריץ את גופכם עם תזונה מתקדמת - היא תעזור לכם לפתח הלך רוח והרגלים בריאים שיעזרו לכם להישאר מחויבים ולקבל בחירות טובות יותר מדי יום. במהלך התוכנית תלמדו כיצד לכבוש את התשוקות, לעבור את המגבלות שלכם ולהישאר מכווני מטרה על מנת להגיע ליעדים שלכם.

ארבעה מוצרים חזקים של Forever מהווים את הבסיס לתוכנית זו. הם עובדים יחד על מנת לנקות את הגוף מרעלים ולספק שפע של ויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים.

משקאות האלוורה

משקאות ג'ל האלוורה של Forever הם הבסיס לאורח חיים בריא. שתיית ג'ל אלוורה טהור מסייעת לעיכול, מגבירה את ספיגת החומרים המזינים בגוף ומקדמת את האנרגיה הטבעית הנחוצה לכם בכדי להשיג את היעדים שלכם. לכו על ג'ל השתייה הקלאסי, או נסו את משקה האפרסקים או החמוציות על מנת לקבל בונוס נוסף של ויטמינים ונוגדי חמצון.

גרסיניה פלוס

תמצית הגרסיניה בנוסחה עוצמתית זו מכילה חומצה הידרוקסיציטרית (HCA), תרכובת שהוכחה כי היא מעכבת זמנית את הפיכת הפחמימות לשומנים. בשילוב עם תזונה בריאה ופעילות גופנית, פוראוור גרסיניה פלוס ממלאת תפקיד מפתח בתהליך ותסייע לכםלהגיע ליעדי המשקל והכושר שלכם.

עשב דגנים

מולטי-ויטמין ומולטי-מינרל מצוין המשלב את היתרונות התזונתיים של שעורה ירוקה צעירה, אלפלפה וחיטה העשירים בסיבים תזונתיים ותורמים לתחושת השובע.

בי פולן

פולן (אבקני פרחים), ״המזון המושלם״ מהכוורת ידוע כמגביר חילוף חומרים וספק אנרגיה. מכיל מגוון של ויטמינים ומינרלים.

Clean 9 מספקת מפת דרכים שתנחה אותכם צעד אחר צעד בשבירת ההרגלים הרעים ובאימוץ אורח חיים בריא ומאוזן.

היומיים הראשונים מאתגרים, אך משתלמים מאוד. ביומיים אלו תוכלו להתחיל את תהליך ניקוי הרעלים והכנת גופכם לשינוי. התפריט החדש כולל מתכונים לשייקים עשירים בוויטמינים וחלבונים הנוספים לרשימת המזונות המותרים ללא הגבלה. בימים שלוש עד תשע, באמת תתחילו לבנות את ההתקדמות שלכם שתעזור לכם להרגיש חזקים יותר ובריאים יותר. בשלב זה ארוחות קלות בריאות ופעילות גופנית מתונה נכנסים לתוכנית. אחרי היום התשיעי, לא רק שתרגישו מחודשים, אלא גם תרגישו שיש לכם את הכלים הדרושים כדי להמשיך ולדחוף קדימה. בתוכנית C9 החדשה יש את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את המסע שלכם.